Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek.
Albert Einstein

Ta myśl genialnego człowieka przyświecała nam przy tworzeniu serwisu z Opiniami o Szkołach. Pragniemy aby szkoły wsłuchiwały się w głosy swoich uczniów i ich rodziców. Uważamy, że szczere wypowiedzi pomogą zrozumieć prawdziwe potrzeby uczniów oraz dadzą wiedzę Szkołom jak najlepiej uczyć i podnosić jakość kształcenia.

Opinie o szkołachKryteria oceny zostały wskazane przez rodziców i klientów, których pytaliśmy w specjalnej ankiecie kolportowanej na terenie woj. małopolskiego i mazowieckiego, czym kierują się wybierając szkołę i usługi edukacyjne. W ten sposób powstały kryteria opisujące każdy rodzaj instytucji edukacyjnej. Dzięki temu oceny i opinie wyrażane w naszym serwisie są bardziej miarodajne i mają większą wartość informacyjną.

Mamy nadzieję, że umieszczone na Serwisie informacje okażą się pomocne młodzieży przy podejmowaniu decyzji przy wyborze szkoły i kierunku kształcenia, a rodzicom dadzą możliwość zapoznania się i wyrażenia subiektywnej oceny placówki. Gorąco zachęcamy do dodawania szczerych opinii zarówno pozytywnych, jak i krytycznych.

W ramach pilotażu usługa działa w Nowym Sączu
ale sukcesywnie uruchamiamy również w innych miastach Polski między innymi w:Przemyślu, Krakowie, Lublinie, Kielcach, Siedlcach, Ostrowcu Świętokrzyskim oraz w Łodzi