Międzynarodowy konkurs filmowy to projekt prowadzony pod patronatem Pani Bożeny Jawor – wiceprezydent Miasta Nowego Sącza. Konkurs skierowany jest do młodzieży z Nowego Sącza oraz wszystkich miast partnerskich i regionów: Stryj (Ukraina), Kiskunhalas (Węgry), Troki (Litwa), Presov i Stara Lubovna (Słowacja), Schwerte (Niemcy), Narwik (Norwegia), Guadalajara (Hiszpania), Lievin (Francja), Grabovo (Bługaria) oraz Molise i Isernia (Włochy).

Uczestnikami konkursu są uczniowie szkół, którzy reprezentują poszczególne miasta partnerskie wystawiając do konkursu przygotowany przez siebie film o swoim mieście.

Idea konkursu jest to, aby młodzi ludzie pokazali swoim kolegom w innych krajach miasto w którym mieszkają w ciekawy i intrygujący sposób w formie krótkiego filmu. Zależy nam, aby właśnie dzięki kreatywnej twórczości, pomysłom i młodzieńczej energii powstały filmy, które inaczej niż zazwyczaj, pokażą uroki swoich miast. Mamy nadzieję że zachęci to młodzież do odwiedzenia miast biorących udział w konkursie.

Zwycięski film zostanie wyłoniony przez wszystkie osoby które zagłosują w konkursie na stronie utworzonej przez Fundację na potrzeby konkursu filmowego www.mytownmovie.com.

Film promujący konkurs My Town Movie


Zachęcamy do śledzenia tej strony i oddania głosu na najlepszy film!

Dokumenty zgłoszeniowe

Regulamin konkursu Formularze
Wersja angielska Patronat wiceprezydent miasta
Wersja niemiecka
Wersja polska

Patroni medialni